HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Begendi Endüstri A.Ş, Ertan Beğendi tarafından Bodrum’da, Türkiye ve dünya ile işbirliği yapmak üzere kuruldu. 2011 yılında geliştirdiği ve patentini aldığı kompozit ürünü, endüstrinin geleceğine yatırım yapmak hayaliyle 2019 yılında üretime geçirmeye karar verdi.

Begendi Endüstri A.Ş olarak biz patentli kompozit ürünümüzü üretmek için donanımlı bir üretim tesisi, güçlü bir tasarım, mühendislik ve üretim kadrosuyla faaliyete geçtik.Günümüzde kullanılmakta olan ürünlere üstün nitelikli yeni alternatif ürünler üretiyoruz.BGRP tabanlı compozit ürünlerimizle denizcilik,yapı ve altyapı sektörlerinde beklentileri yükseltmek, yeni rekabet alanları yaratmak ve sektörlere liderlik etmek hedefindeyiz.

Tasarım ve Mühendislik

‘BİLİNEN BÜTÜN YETERLİLİKLERİN PERFORMANSI BİZİM İÇİN YETERLİ DEĞİLDİR’
Ertan Beğendi

Tasarım

Tasarım sürecine verdiğimiz değer beklentilerinize verdiğimiz değerdir. Üretim prosesimizin ilk aşaması detaylı bir tasarım sürecidir. Amacımız ürünün bütün ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmasıdır.Süreci kullanıcının ürün bütününü ortaya çıkarmak amacıyla detaylı bir fizibilite çalışmasıyla başlatırız.Bu çalışmanın en iyi şekilde sürdürülmesi için sizinle güçlü bir işbirliği kurarız.

Tasarımda geniş bir perspektife sahibiz.Bir ürünün kullanılabilir olmasını yeterli görmüyoruz.Görsel bütünlük, kullanım performansı, bakım performansı,orijinallik özelliklerini aynı tasarımda buluşturarak çok yönlü ürünler sunuyoruz.

Mühendislik

Bir çözümü hayata geçirmenin onu formüle etmek kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bütünsel bir tasarım süreciyle elde ettiğimiz ürün taslağını uygulamaya koymak için detaylı bir mühendislik çalışmasına tabi tutarız.Mühendislik sürecinde amacımız ürün taslağının uygulanabilirliğini test etmek ve performansını arttırmaktır. Performans değerlendirmesinde yeterlilik kavramına inanmıyoruz. Bu nedenle ürün performans mühendisliği kavramını geliştirdik.Bu sayede kullanılabilirliği yüksek ürünler üretiyoruz.